Využijte nabídku mimosezónních pobytů za nižší ceny.

Hotel Astoria

Hotel Astoria

Hotel Astoria vznikl spojením budov Seidel, Mariánský dům a Astoria na začátku 20. století. V letošním roce prošla jedna z budov další významnou rekonstrukcí, během níž byly kompletně zrekonstruovány pokoje vč. koupelen, kuchyňských koutů a balkónů. Najdete je pod označením kategorie I.A Plus a Apartmá.

Hotel nabízí moderní a pohodlné ubytování přímo v centru lázeňské části Jáchymova naproti Aquacentru Agricola. Hosté tak mohou využít nejen bazén a saunový svět, ale také široké spektrum wellnesových procedur.

Garni hotel Astoria je zapojen do projektu „Cyklisté vítáni“. Krom úschovny kol nabízí cyklistům možnost vyprání a usušení oblečení a výstroje, poskytnutí základního náčiní pro jednoduché opravy kol a další. Bližší info ZDE.

Ubytování

Ubytování je možné v jedno- a dvoulůžkových pokojích kategorie I.A a nově také I.A Plus a Apartmá.

Kategorie I.A Plus

10 dvoulůžkových pokojů o velikosti 28-35 m2 a 1 jednolůžkový pokoj o velikosti 23 m2. Tyto prostorné pokoje jsou vkusně zařízené světlým nábytkem (lůžko, skříň a psací stůl), telefonem, SAT-TV, připojením k internetu, minibarem a moderní koupelnou se sprchovým koutem. Pokoje v harmonických béžových a pastelových tónech navozují příjemný pocit a dopřejí vám zaslouženého odpočinku.

Apartmá

Novinkou v hotelu Astoria je rovněž 8 krásných prostorných (42 m2) dvoulůžkových apartmá s možností přistýlky pro další 2 osoby. Apartmá nabízí plně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, varnou deskou a varnou konvicí.

Kategorie I.A

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, pohodlným nábytkem, TV-SAT, internetem (možnost zapůjčení WiFi modemu v recepci), telefonem a lednicí.

Další informace

Hotelová recepce sídlí v Lázeňském centru Agricola. Komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury poskytuje Lázeňské centrum Agricola, nacházející se přímo naproti Astorii. Příjem pacientů probíhá v recepci Lázeňského centra Agricola.

Jak se dostanu do hotelu Astoria

Fotogalerie z hotelu Astoria

hotel_astoria_01
hotel_astoria_02
hotel_astoria_03
hotel_astoria_04
hotel_astoria_05
hotel_astoria_06
hotel_astoria_07
hotel_astoria_08
hotel_astoria_09
hotel_astoria_10
hotel_astoria_11
hotel_astoria_12
hotel_astoria_13
hotel_astoria_14
hotel_astoria_15
hotel_astoria_16
hotel_astoria_17
hotel_astoria_18
hotel_astoria_19
hotel_astoria_20
hotel_astoria_21
hotel_astoria_22
hotel_astoria_23
hotel_astoria_24
hotel_astoria_25
hotel_astoria_26
hotel_astoria_27
hotel_astoria_28

Galerie

behounek_01
behounek_02
behounek_03
behounek_04
behounek_05
behounek_06

O městě

znak

Jáchymov, lázeňské městečko s necelými třemi tisíci obyvatel, leží na severozápadním okraji Čech a je součástí Karlovarského kraje. Nedaleko města vystupuje mohutný hřbet hory Klínovec. Nadmořská výška města je v dolní části 560 m.n.m. a v horní části 750 m.n.m. Je zde podhorské klima, v zimě drsnější. Jižní svah Krušných hor, do kterého je město vklíněno, jej chrání proti severním větrům. Město je právem nazýváno branou Krušných hor. Město prvních radonových lázní s bohatou hornickou minulostí (stříbro, uran) a ražbou tolarů, nabízí vhodné podmínky pro zimní sporty, pěší turistiku i cykloturistiku.