Využijte nabídku mimosezónních pobytů za nižší ceny.

Penzion Dagmar

Penzion Dagmar

Penzion Dagmar, který tvoří 2 propojené domy se slunečnými terasami, se nachází v mírném svahu v blízkosti lázeňského komplexu Curie*** (cca 250 m). Disponuje ubytovací kapacitou 29 pokojů s 54 lůžky. 7 pokojů je v kategorii Studio s kuchyňkou s max. 2 přistýlkami. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a SAT-TV, lednice. Připojení k internetu na pokojích je přes zapůjčený modem za poplatek. Bezplatná bezdrátová síť je k dispozici v restauraci penzionu, kde se hosté stravují. Léčebné procedury jsou poskytovány v Lázeňském centru Agricola nebo v komplexu Curie.

V penzionu se dále nachází úschovna kol a lyží a malé wellness - vířivá koupel, sauna, parní sauna a útulná odpočinková místnost pro relaxaci.

Hostům nabízíme bohatý program kulturních a společenských akcí a doplňkové služby ostatních lázeňských zařízení. Parkování je možné na parkovištích v areálu lázní nebo na parkovišti bez obsluhy u penzionu Dagmar.

Penzion je ideálním místem pro turisty, cyklisty nebo lyžaře, kteří ocení rodinnou atmosféru.

Jak se dostanu do penzionu Dagmar

Fotogalerie z penzionu Dagmar

dagmar_01
dagmar_02
dagmar_04
dagmar_05
dagmar_07
dagmar_08
dagmar_09
dagmar_11
dagmar_13
dagmar_14
dagmar_15
dagmar_16
dagmar_17
dagmar_18
dagmar_19
dagmar_20
dagmar_21
dagmar_23
dagmar_24
dagmar_26
dagmar_27
dagmar_28
dagmar_29
dagmar_30
dagmar_31

Galerie

behounek_01
behounek_02
behounek_03
behounek_04
behounek_05
behounek_06

O městě

znak

Jáchymov, lázeňské městečko s necelými třemi tisíci obyvatel, leží na severozápadním okraji Čech a je součástí Karlovarského kraje. Nedaleko města vystupuje mohutný hřbet hory Klínovec. Nadmořská výška města je v dolní části 560 m.n.m. a v horní části 750 m.n.m. Je zde podhorské klima, v zimě drsnější. Jižní svah Krušných hor, do kterého je město vklíněno, jej chrání proti severním větrům. Město je právem nazýváno branou Krušných hor. Město prvních radonových lázní s bohatou hornickou minulostí (stříbro, uran) a ražbou tolarů, nabízí vhodné podmínky pro zimní sporty, pěší turistiku i cykloturistiku.